Dažniausiai užduodami klausimai

SHADE CITY fizinę parduotuvę galite rasti Kaune, PC Molas (K. Baršausko g. 66A).

Atlikus užsakymą iki 10:00, nuo pirmadienio iki penktadienio, siuntą gausite kitą darbo dieną. Atlikus užsakymą šeštadienį-sekmadienį, siuntą gausite antradienį. Neatsakome dėl galimų kurjerinių tarnybų vėlavimų, tad visada rekomenduojame užsakymus atlikti kuo anksčiau, nepasilikite paskutinei dienai :)

Esame oficialūs EVA Professional, Diapason Cosmetics Milano, OP Cosmetics, The Cosmetic Republic importuotojai ir platintojai Lietuvoje.

Shade City importuoja ir platina tik originalias plaukų ir odos priežiūros priemones, visi užsakymai pas mus atkeliauja tiesiai iš gamintojų sandėlių.

Norėdami pirmieji sužinoti apie naujienas, nuolaidas ir pasiūlymus, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį. Tai galite padaryti mūsų internetinės svetainės apatinėje skiltyje „Naujienlaiškis“ įvedę savo el. pašto adresą ir paspaudę „Užsisakyti“.

Jeigu perskaitę prekės aprašymą turite papildomų klausimų, tuomet susisiekite tel. 8 639 67771, el. paštu [email protected] arba paspaudę “Messenger” ikonėlę ir parašykite mums asmeninę žinutę (rekomenduojame rašyti prisijungus prie savo Facbook paskyros, taip galėsime Jums atsakyti net jei išeisite iš mūsų el.parduotuvės).

Neradote tinkamo klausimo? Užpildykite klausimo formą arba susisiekite aukščiau nurodytais kontaktais.