Apie mus

Mes - Shade City - oficialus profesionalams skirtos plaukų kosmetikos DIAPASON COSMETICS MILANO, EVA PROFESSIONAL bei THE COSMETIC REPUBLIC platintojas Lietuvoje.

Daugiau nei 20 metų patirtis plaukų priežiūros srityje, leido kruopščiai atrinkti bene geriausių gamintojų produktus, kuriais trokštame pasidalinti su Lietuvos grožio profesionalais. Mūsų tikslas – suteikti efektyvias ir kuo natūralesnes priemones plaukų meistrams, kurios padėtų pasiekti įspūdingų rezultatų, atliekant sudėtingas dažymo technikas, plaukų priežiūros ir atstatymo procedūras.
SHADE CITY priemonės suskirstytos į dvi grupes: profesionalams darbui salonuose bei vartotojams – naudoti namuose. Meistrai plaukams suteikia tik pirminį grožį, toliau juos puoselėti ir išlaikyti gautą rezultatą – jau kliento atsakomybė. Džiaugiamės, galėdami pristatyti produktus, kuriuos taip paprasta naudoti namuose kasdien, o didžiulis pasirinkimas leidžia rasti tinkamiausias priemones ne tik moterims, bet ir vyrams.
Tikime, kad produktų efektyvumas priklauso nuo kryptingo darbo ir koncentracijos į konkrečią sritį, todėl renkamės gamintojus, kurie specializuojasi tik plaukų priemonių gamyboje. Kviečiame susipažinti su Europos gamintojais, kurie savo produktams naudoja pažangiausias technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus iš viso pasaulio:
---
DIAPASON COSMETICS MILANO
Tai Italijos įmonė, kurią kurti įkvepia stilingasis Milano miestas. DCM komanda siekia patenkinti viso pasaulio kirpėjų poreikius, pasiūlyti inovatyvius sprendimus darbui salone ir užtikrinti neribotas galimybes kūrybai. Kompanija kruopščiai kuria savo produktų formules, atrenka tik geriausias veikliąsias medžiagas bei sujungia pažangiausias technologijas su karščiausiomis mados tendencijomis. DCM tikslas – įkvėpti moteris keistis ir leisti joms pasijausti unikaliomis.
---
EVA PROFESSIONAL
Ilgametę patirtį turintys gamintojai iš Ispanijos, savo istoriją pradėję nuo šeimos verslo modelio 1922 metais. EVA PROFESSIONAL ypač vertinama dėl savo tvaraus verslo principų: kompanija gerbia, rūšiuoja ir iš naujo naudoja gamybos išteklius, netestuoja produktų su gyvūnais. Be to EVA PROFESSIONAL sau taiko itin aukštus kokybės standartus bei siekia užtikrinti geriausią patirtį savo klientams – produktams naudojami natūralūs ingredientai, meistrams siūlomi pažangiausi plaukų priežiūros ir atstatymo sprendimai, o bene labiausiai šis prekinis ženklas garsėja plačiu plaukų dažų asortimentu, tarp kurių – nuostabaus grožio pasteliniai tonai.
---
THE COSMETIC REPUBLIC
Taip pat ispanų prekinis ženklas, garsėjantis pažangiais sprendimais plaukų priežiūros srityje. Kompanija nuolat siekia pasiūlyti meistrams inovatyviausią plaukų kosmetiką, todėl savo gamybai taiko naujausių tyrimų ir plėtros atradimus. THE COSMETIC REPUBLIC išskirtinumas – nišiniai produktai, tokie kaip specialus lazeris, skatinantis kraujo cirkuliaciją ir plaukų augimą bei priemonės, natūraliai padengiančios ataugusias šaknis individualiai pritaikyta spalva. Įmonė taip pat siūlo produktus antakių priežiūrai. THE COSMETIC REPUBLIC užtikrina savo produktų kokybę bei veiksmingumą naudodama natūralias medžiagas, išgaunamas šalto spaudimo būdu. Didelį dėmesį teikia priemonių linijoms be parabenų ir sulfatų.
===
Esame įsitikinę, kruopštus darbas ir beribis noras tobulėti skatina geriausius rezultatus. Dirbame tam, kad kasdien galėtume pasiūlyti vis didesnį pasirinkimą pačios kokybiškiausios plaukų kosmetikos. Jūsų plaukai nusipelnė geriausio!
---
SHADE CITY komanda