Apie mus

Mes - Shade City - oficialus profesionalams skirtos plaukų kosmetikos DIAPASON COSMETICS MILANO, EVA PROFESSIONAL bei THE COSMETIC REPUBLIC importuotojas ir platintojas Lietuvoje. Mūsų veikla - didmeninė, mažmeninė, elektroninė prekyba. Produkcijos pristatymai, prof. Konsultacijos ir mokymai.

28 metų patirtis plaukų priežiūros srityje, leido kruopščiai atrinkti bene geriausių gamintojų produktus, kuriais trokštame pasidalinti ne tik su Lietuvos grožio profesionalais, bet ir visais Lietuvos gyventojais, kuriems rūpi jų plaukų buklė.

 

SHADE CITY priemonės suskirstytos į dvi grupes: profesionalams darbui salonuose bei vartotojams – naudoti namuose. Meistrai plaukams suteikia tik pirminį grožį, toliau juos puoselėti ir išlaikyti gautą rezultatą – jau kliento atsakomybė. Džiaugiamės, galėdami pristatyti produktus, kuriuos taip paprasta naudoti namuose kasdien, o didžiulis pasirinkimas leidžia rasti tinkamiausias priemones ne tik moterims, bet ir vyrams.

 

Kviečiame susipažinti su Europos gamintojais, kurie savo produktams naudoja pažangiausias technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus iš viso pasaulio:

---

DIAPASON COSMETICS MILANO

Tai Italijos įmonė, kurią kurti įkvepia stilingasis Milano miestas. DCM veikia daugiau kaip 70 šalių, geba pasiūlyti inovatyvius sprendimus darbui salone ir užtikrinti neribotas galimybes kūrybai. Kompanija kruopščiai kuria savo produktų formules, atrenka tik geriausias veikliąsias medžiagas bei sujungia pažangiausias technologijas su karščiausiomis mados tendencijomis. DCM tikslas – įkvėpti moteris keistis ir leisti joms pasijausti unikaliomis.

---

EVA PROFESSIONAL

Ilgametę patirtį turintys gamintojai iš Ispanijos, savo istoriją pradėję nuo šeimos verslo modelio 1922 metais. EVA PROFESSIONAL ypač vertinama dėl savo tvaraus verslo principų: kompanija atsakingai pasirenka, rūšiuoja ir iš naujo naudoja gamybos išteklius. EVA PROFESSIONAL sau taiko itin aukštus kokybės standartus – produktams naudojami natūralūs ingredientai, meistrams siūlomi pažangiausi plaukų priežiūros ir atstatymo sprendimai. Kompanija puikiai žinoma ir ypač vertinama dėl Capilo trichologinės linijos (skirta plaukų sveikatinimui), nes priemonės pritaikomos ypač individualiai, pagal kiekvieną problemos tipą. Jų išskirtinumas – Vitamin Recharge linija - produktai su B1, B2, B6, PP, B12, E, biotinu, pantenoliu, BE sulfatų | BE parabenų | BE silikonų | BE alergenų | BE dirbtinių dažiklių | BE ftalatų | BE policiklinių muskusų.

---

THE COSMETIC REPUBLIC

Ispanų prekinis ženklas, garsėjantis inovatyviais sprendimais plaukų priežiūros srityje. THE COSMETIC REPUBLIC išskirtinumas – nišiniai produktai - lazeriai, skatinantys kraujo cirkuliaciją ir plaukų augimą; keratino pluošto plaukeliai natūraliai maskuojantys plaukų praretėjimą, bei tankinantys antakius; maskuokliai, akimirksniu paslepiantys ataugusias šaknis individualiai pritaikyta spalva. Kokybė bei veiksmingumas užtikrinamas naudojant natūralias medžiagas, išgaunamas šalto spaudimo būdu. Didelis dėmesys teikiamas priemonių linijoms be parabenų ir sulfatų.

===

Esame įsitikinę, kruopštus darbas ir beribis noras tobulėti skatina geriausius rezultatus. Dirbame tam, kad kasdien galėtume pasiūlyti vis didesnį pasirinkimą pačios kokybiškiausios plaukų kosmetikos. Jūsų plaukai nusipelnė geriausio!

---

SHADE CITY komanda

 

Facebook: ShadeCity EU 

Instagram: shadecity.eu 

Informacija tel. 863967771 

www.ShadeCity.eu