Apie mus

SHADE CITY priemonės suskirstytos į dvi grupes: profesionalams darbui salonuose bei vartotojams – naudoti namuose. Meistrai plaukams suteikia tik pirminį grožį, toliau juos puoselėti ir išlaikyti gautą rezultatą – jau kliento atsakomybė. Džiaugiamės, galėdami pristatyti produktus, kuriuos taip paprasta naudoti namuose kasdien, o didžiulis pasirinkimas leidžia rasti tinkamiausias priemones ne tik moterims, bet ir vyrams.

Kviečiame susipažinti su Europos gamintojais, kurie savo produktams naudoja pažangiausias technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus iš viso pasaulio:

Tai Italijos įmonė, kurią kurti įkvepia stilingasis Milano miestas. DCM veikia daugiau kaip 70 šalių, geba pasiūlyti inovatyvius sprendimus darbui salone ir užtikrinti neribotas galimybes kūrybai. Kompanija kruopščiai kuria savo produktų formules, atrenka tik geriausias veikliąsias medžiagas bei sujungia pažangiausias technologijas su karščiausiomis mados tendencijomis.

Žiūrėti produktus

Tai Ispanijos gamintojai, savo istoriją pradėję nuo šeimos verslo modelio 1922 metais. EVA PROFESSIONAL ypač vertinama dėl savo tvaraus verslo principų. Produktams naudojami natūralūs ingredientai, meistrams siūlomi pažangiausi plaukų priežiūros ir atstatymo sprendimai. Atskiros produktų linijos leidžia labai asmeniškai pritaikyti priemones ne tik pagal plauko, tačiau ir pagal odos tipą. Atkreipkite dėmesį į Capilo trichologinę liniją ar Vitamin Recharge - vitaminizuotą, nes pastarieji produktai su B1, B2, B6, PP, B12, E, biotinu, pantenoliu, BE sulfatų | BE parabenų | BE silikonų | BE alergenų | BE dirbtinių dažiklių | BE ftalatų | BE policiklinių muskusų.

Žiūrėti produktus

Ispanų prekinis ženklas, garsėjantis inovatyviais sprendimais plaukų priežiūros srityje. THE COSMETIC REPUBLIC išskirtinumas – nišiniai produktai - lazeriai, skatinantys kraujo cirkuliaciją ir plaukų augimą; keratino pluošto plaukeliai natūraliai maskuojantys plaukų praretėjimą, bei tankinantys antakius; maskuokliai, akimirksniu paslepiantys ataugusias šaknis individualiai pritaikyta spalva. Kokybė bei veiksmingumas užtikrinamas naudojant natūralias medžiagas, išgaunamas šalto spaudimo būdu. Didelis dėmesys teikiamas priemonių linijoms be parabenų ir sulfatų.

Žiūrėti produktus

Esame įsitikinę, kruopštus darbas ir beribis noras tobulėti skatina geriausius rezultatus. Dirbame tam, kad kasdien galėtume pasiūlyti vis didesnį pasirinkimą pačios kokybiškiausios plaukų kosmetikos. Jūsų plaukai nusipelnė geriausio!