• Nauja

CAPILO AQUA INFUSION 32 LOSJONAS - LAIKINAS PLAUKŲ SLINKIMAS

MINERALIZUOJANTIS LOSJONAS

Pajuskite, kaip pabunda jūsų plaukai!

NAUDA:

STIPRINA ir redensifikuoja plaukus

STABDO PLAUKŲ SLINKIMĄ

TONIZUOJA galvos odą

ATGAIVINA plauko struktūrą

Losjonas skirtas sustabdyti nedidelį laikiną ar nuolatinį plaukų slinkimą. Tonizuoja galvos odą ir atstato plaukus, suteikia jiems gyvybingumo. Kompleksas, sudarytas iš amino rūgščių, terminio šaltinio vandens ir kamieninių ląstelių aktyvatoriaus, stabdo plaukų slinkimą, stiprina plaukus ir stimuliuoja jų augimą. 

BE sulfatų | BE parabenų | BE silikonų | BE alergenų 

32,50 EUR
Su mokesčiais
Payment Discover Visa Master Card

Aktyvūs ingredientai: 

Terminis šaltinio vanduo: ramina ir apsaugo galvos odą nuo dirginimo. Drėkina plaukus, daro juos blizgesnius ir lankstesnius, suteikia papildomą vitaminų kiekį. Gausu mineralų, tokių kaip cinkas, selenas, geležis ir magnis.

Amino rūgštys svarbiausios plaukų elastingumui ir stiprumui. Atgaivina plaukus nuo šaknų, stiprina jų struktūrą. Skatina plaukų augimą. ir

Kamieninių ląstelių aktyvatorius: skatina kamieninių ląstelių veiklą. Sustabdo plaukų slinkimą. Atkuria ir stiprina plaukus.

NAUDOJIMAS: naudoti ant EVA Professional Energikum Capilo #03 šampūnu išplautų ir rankšluoščiu nusausintų plaukų. Dalimis paskirstykite numatytą dozę ant galvos odos. Pirštais energingai įmasažuokite priemonę – tai paskatins galvos odos mikrocirkuliaciją ir pilną produkto absorbciją. Nenuskalauti.

Procedūrą kartoti dukart per savaitę, jeigu kitaip nenurodė Jūsų konsultantas. Naudojimo laikotarpis 3-6 mėnesiai (priklauso nuo progreso greičio).

Įspėjimas: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenuryti.

Tūris: 10 ampulių po 7 ml. 

2000 Prekės

Pasiūlymai