Kaukė 500ml ir šampūnas 300ml garbanotiems plaukams

24,75 EUR
Su mokesčiais
Payment Discover Visa Master Card

Inovatyvios technologijos dėka šampūnas padeda susitvarkyti su šiauštis linkusiais plaukais, juos drėkina, garbanos įgauna išskirtinumo, tampa elastingos ir paklusnios.

Sudėtyje visiškai nėra parabenų, šampūnas praturtintas jojoba aliejumi, šilko ir kviečių baltymais.

DCM CURLY TREATMENT PRODUKTŲ LINIJA

PAGRINDINIAI PAGALBININKAI GARBANŲ FORMAVIMUI, SUTEIKIANTYS APIMTĮ IR FORMĄ

Tai pirmoji gaminių linija, skirta išskirtinai garbanotiems plaukams su kremine ir aksomine tekstūra, kuri suteikia malonius pojūčius vos pradėjus ją naudoti. Plaukai gyvybingi ir švelnūs, garbanos ryškios, kurias lengva suvaldyti.

DCM CURLY TREATMENT - tai sėkminga inovacijų, technologijų ir grožio sąjunga, kurios dėka sukuriamos aiškios ir paklusnios garbanos.

Visos DCM Curly Treatment yra:

Profesionalios FORMULĖS

Sudėtyje nėra PARABENŲ

Pabrėžia garbanas ir neleidžia SUSIDARYTI GARBANĖLĖMS (Frizzy)

Sudėtyje yra natūralių medžiagų.

Kviečių BALTYMAI

Drėkina, maitina ir suteikia apimties, plaukai tampa švelnūs ir blizgūs.

Bambuko EKSTRAKTAS

Bambuko ekstraktas yra ypač tinkamas garbanotiems ir neklusniems plaukams, nes jis labai gerai atstato plauko struktūrą, taip pat reguliuoja riebalų (sebumo) išsiskyrimą, subalansuoja ir maitina.

Šilko BALTYMAI

Išgaunami iš kokono, kurį šilkaverpiai sukuria savo metamorfozei. Šie baltymai drėkina, puoselėja ir ramina. Jie suteikia plaukams minkštumo ir švytėjimo.

Jojoba ALIEJUS

Augalinis aliejus, išgautas iš kininės simonsidijos augalo, yra būtina priemonė, jei norime išlaikyti sveikus plaukus. Praturtintas monosočiųjų riebalų rūgštimis ir mikroelementais, tokiais kaip vitaminas A, vitaminas B1, vitaminas B2, vitaminas B6 ir vitaminas E, jis minkština ir drėkina.

995 Prekės