DCM ŠAMPŪNAS SAUSIEMS IR PAŽEISTIEMS PLAUKAMS

Tūris
9,00 EUR
Su mokesčiais
Payment Discover Visa Master Card

Švelniai plauna, didina apimtį ir švytėjimą, atkuria odos balansą suteikdamas plaukams švelnumo ir lengvumo.

Sudėtyje visiškai nėra parabenų ir dažiklių, šampūnas praturtintas lotoso ekstraktu, didžiosios varnalėšos ekstraktu ir pantoteno rūgštimi.

DCM VOLUME & HEALTH TREATMENT PRODUKTŲ LINIJA

PAGRINDINIAI PAGALBININKAI SVEIKIEMS, STIPRIEMS, GILIAI SUDRĖKINTIEMS IR PAKLUSNIEMS PLAUKAMS

Tai gaminių linija sausiems, pažeistiems, šiurkštiems ir  neklusniems plaukams, kurie reikalauja specialaus, gilaus ir pilno maitinimo, kad pasiektų reikiamą konsistenciją, blizgesį, gyvybingumą, švelnumą ir kad juos būtų lengva sušukuoti.

Linija specialiai sukurta silpniems, ploniems plaukams, juos sauganti, stiprinanti ir suteikianti gyvybingumo nuo šaknų iki pačių galiukų. Priemonės labai švelnios ir malonaus kvapo.

Visi DCM VOLUME & HEALTH TREATMENT gaminiai yra:

PROFESIONALIOS Formulės

Sudėtyje NĖRA PARABENŲ

Giliai drėkina ir INTENSYVIAI MAITINA

Sudėtyje yra natūralių medžiagų

RŪGŠTINANTI pH Formulė išlaiko kutikules uždarytas ir sulaiko maitinančias medžiagas plauko viduje.

LOTOSO ekstraktas

Vandens augalas, iš lotosinių augalų šeimos, labiausiai žinomas dėl kvapnių žiedų, kurie simbolizuoja tyrumą ir gyvybę. Praturtintas vitaminu C, kaliu, tiaminu, riboflavinu, vitaminu B6, fosforu, variu ir magniu, turi antioksidacinių, raminančių ir gaivinančių savybių, dėl kurių labai tinka sausų ir pažeistų plaukų gydymui.

DIDŽIOSIOS VARNALĖŠOS ekstraktas

Varnalėšos ekstraktas yra laikomas naudingu todėl, kad skatina plaukų augimą ir reguliuoja pusiausvyrą tarp plauko folikulės ir riebalų (sebumo) išsiskyrimo. Jis naudingas riebaluotis linkusiems, ploniems ir išblukusiems plaukams, valo galvos odą iš vidaus ir suteikia plaukams minkštumo, švelnumo, žvilgesio.

PANTOTENO rūgštis

Pantoteno rūgštis arba provitaminas B5 turi nesuskaičiuojamą kiekį gerųjų savybių ir atlieka daug funkcijų: stiprina plauko struktūrą, skatina augimą, stiprina ir apsaugo nuo plaukų slinkimo.

997 Prekės