DCM ŠAMPŪNAS PO DAŽYMO

Tūris
Payment Discover Visa Master Card

Tik profesionalams

ŠAMPŪNAS, SKIRTAS NAUDOTI PO DAŽYMO

 

Tinkamas naudoti iš karto po dažymo, jis veikia švelniai ir išvalo pašalindamas šarminius dažų likučius nuo galvos odos ir plaukų.

Sudėtyje visiškai nėra parabenų ir dažiklių, jis praturtintas žaliąja arbata, pantoteno rūgštimi ir alavijo geliu.

 

 

TAI VIENAS IŠ PAGRINDINIŲ SĄJUNGININKŲ, SIEKIANT SODRIOS IR ILGAI IŠLIEKANČIOS SPALVOS, KURI LAIKUI BĖGANT NEIŠBLUKTŲ

 

Gaminių linija, skirta naudoti dažytiems plaukams. Ji sukurta naudojant technologiją, kuri leidžia po dažymo pašalinti šarmines atliekas, subalansuoti pH ir išlaikyti plaukus gyvus, spindinčius ir ryškius, kad atrodytumėt tarsi ką tik iš salono.

 

DCM COLOR WORLD - tai sėkmingų naujovių ir grožio jungtis, kur technologijų dėka optimaliai nudažomi bet kokio tipo plaukai. Visi DCM Color World gaminiai yra:

 

PROFESIONALIŲ formulių 

Sudėtyje visiškai NĖRA PARABENŲ 

Sudėtis padeda SPALVAI ILGAI IŠLIKTI ryškiai, suteikia papildomo žvilgesio

Su natūraliais komponentais 

Rūgštinė pH formulė po nudažymo uždaro ir užrakina plauko kutikules.

 

 

DCM COLOR WORLD TECHNOLOGIJA

Dažymo proceso metu šarminės medžiagos atveria kutikules ir leidžia į vidų prasiskverbti dažo pigmentui.

 

DCM COLOR WORLD rūgštinė technologija uždaro plauko kutikules, užrakindama dažo pigmentą plauko viduje ir išlaikydama jį ten ilgą laiką.

 

Plaunant plaukus su DCM Color World gaminiais spalva liks ryški ir gyva, tarsi ką tik nudažyta.

 

 

Linų sėmenų ALIEJUS

Linų sėmenų aliejus natūraliai praturtintas vitaminais E ir F, linoleno rūgštimi (Omega3) ir beta-karotinu. Tai galingas antioksidantas ir minkštintojas, puikiai tinkantis atstatyti suskilinėjusius plaukų galiukus.

 

Žaliosios arbatos EKSTRAKTAS

Žaliosios arbatos ekstraktas ypač turtingas vitaminais ir mikroelementais, raminančiais odą ir plauką. Jis ypač tinkamas kaip raminanti priemonė paraudusiai odai.

 

Alavijo GELIS

Alavijas ir šiandien išlieka pati galingiausia atkuriamoji medžiaga, jis pripildytas vitaminų, mineralų ir amino rūgščių. Jis drėkina plaukus ir ramina galvos odą, taip vienu metu gydo ir maitina. Alavijo gelis yra labai efektyvus, nes jis veikia ne tik plaukus, juos maitindamas, bet ir ramina sudirgusią odą.

 

Pantoteno rūgštis

Pantoteno rūgštis arba provitaminas B5 turi nesuskaičiuojamą kiekį gerųjų savybių ir atlieka daug funkcijų: stiprina plauko struktūrą, skatina augimą, stiprina ir apsaugo nuo plaukų slinkimo.

 

Keratinas

Tai baltymas, kuris yra būtinas plauko susidarymui ir stiprinimui iš vidaus, sukuriant apsauginę dangą, kuri išlieka netgi po skalavimo.