GARBANŲ FORMAVIMO PIENELIS

Tūris
12,25 EUR
Su mokesčiais
Payment Discover Visa Master Card

GARBANŲ FORMAVIMO PIENELIS

Pienelis garbanotiems plaukams suteikia spindesio, minkštumo ir švelnumo. Atstato garbanų efektą, formuoja tamprias, išryškintas ir gyvybingas garbanas. Efektyviai drėkina, kondicionuoja, neapsunkina plaukų.

Pienelis praturtintas žaliąja arbata ir šilko baltymais. Sudėtyje NĖRA parabenų, dažiklių, silikonų, mineralinių aliejų.

 

ŽALIOJI ARBATA

Žalioji arbata praturtinta E ir C vitaminais, padedančiais palaikyti sveikus ir blizgančius plaukus. Ji taip pat apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Žaliojoje arbatoje esantis pantenolis stiprina plaukus bei saugo jų galiukus nuo lūžinėjimo. Tai plačiai žinomas ingredientas, kuris ramina ypač jautrią odą.

ŠILKO BALTYMAI

Šilko baltymai, gauti iš šilkaverpių kokonų gijų. Jie yra žinomi dėl ypatingo drėkinamojo ir švytėjimą suteikiančio poveikio. Šilko baltymai minkština bei maitina odą ir plaukus. Jie tampa švelnūs it šilkiniai.  Šis natūralus priedas plaukams suteikia prabangaus spindesio, apčiuopiamo švelnumo ir elastingumo. Tai ypač naudingas ingredientas formavimo priemonėms.

 

NAUDOJIMO BŪDAS:

Tolygiai tepkite ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Džiovinkite su difuzoriu, kad išryškintumėte garbanas, padidintumėte apimtį. Siekdami švelnesnio efekto, leiskite išdžiūti natūraliai.

 

Talpa: 200 ml

997 Prekės