PURŠKIAMAS BLIZGESYS – DEIMANTINĖ DULKSNA

Tūris
13,38 EUR
Su mokesčiais
Payment Discover Visa Master Card

PURŠKIAMAS BLIZGESYS – DEIMANTINĖ DULKSNA

Purškiamasis blizgesys suteikia plaukams ilgai išliekantį žėrintį žvilgesį ir užtikrina jų švelnumą. Priemonė neapsunkina plaukų, nepalieka lipnumo ir riebumo pojūčio. Antistatinė apsauga. Nuima šiaušimąsi, apsaugo nuo drėgmės. Suteikia sveikų plaukų išvaizdą.

Purškiklis praturtintas žaliąja arbata ir šilko baltymais. Sudėtyje NĖRA parabenų, dažiklių, silikonų, mineralinių aliejų.

 

ŽALIOJI ARBATA

Žalioji arbata praturtinta E ir C vitaminais, padedančiais palaikyti sveikus ir blizgančius plaukus. Ji taip pat apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Žaliojoje arbatoje esantis pantenolis stiprina plaukus bei saugo jų galiukus nuo lūžinėjimo. Tai plačiai žinomas ingredientas, kuris ramina ypač jautrią odą.

ŠILKO BALTYMAI

Šilko baltymai, gauti iš šilkaverpių kokonų gijų. Jie yra žinomi dėl ypatingo drėkinamojo ir švytėjimą suteikiančio poveikio. Šilko baltymai minkština bei maitina odą ir plaukus. Jie tampa švelnūs it šilkiniai.  Šis natūralus priedas plaukams suteikia prabangaus spindesio, apčiuopiamo švelnumo ir elastingumo. Tai ypač naudingas ingredientas formavimo priemonėms.

 

NAUDOJIMO BŪDAS:

Prieš formavimą tolygiai purškite ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų arba ant sausų plaukų. Purškiklis suteiks blizgesio ir žavingą spindinčių plaukų išvaizdą. PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI.

 

Talpa: 300 ml

 

995 Prekės