GARBANŲ FORMAVIMO PUTOS

Tūris
10,25 EUR
Su mokesčiais
Payment Discover Visa Master Card

GARBANŲ FORMAVIMO PUTOS

 

Putos išryškina ir sustiprina garbanų judėjimą, jų neapsunkindamos. Užtikrina tvirtų, elastingų garbanų sukūrimą, nuima šiaušimąsi, nesukibdo plaukų. Kondicionuoja ir efektyviai apsaugo nuo aukštos temperatūros.

Putos praturtintos žaliąja arbata ir šilko baltymais. Sudėtyje NĖRA parabenų, dažiklių, silikonų, mineralinių aliejų.

ŽALIOJI ARBATA

Žalioji arbata praturtinta E ir C vitaminais, padedančiais palaikyti sveikus ir blizgančius plaukus. Ji taip pat apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Žaliojoje arbatoje esantis pantenolis stiprina plaukus bei saugo jų galiukus nuo lūžinėjimo. Tai plačiai žinomas ingredientas, kuris ramina ypač jautrią odą.

ŠILKO BALTYMAI

Šilko baltymai, gauti iš šilkaverpių kokonų gijų. Jie yra žinomi dėl ypatingo drėkinamojo ir švytėjimą suteikiančio poveikio. Šilko baltymai minkština bei maitina odą ir plaukus. Jie tampa švelnūs it šilkiniai.  Šis natūralus priedas plaukams suteikia prabangaus spindesio, apčiuopiamo švelnumo ir elastingumo. Tai ypač naudingas ingredientas formavimo priemonėms.

 

NAUDOJIMO BŪDAS:

Prieš naudojimą gerai suplakti. Ant išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų, šukuojant vienodai paskirstykite priemonę, tada džiovinkite. PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI.

Talpa: 300 ml

993 Prekės